Азаров подав до ОАСК позов проти СБУ та РНБО

Поділитися
Азаров подав до ОАСК позов проти СБУ та РНБО © kmu.gov.ua
Зараз скандальний суд думає, чи відкривати справу.

Окружний адмінсуд Києва зареєстрував позов колишнього прем’єр-міністра Миколи Азарова до Служби безпеки України та Ради нацбезпеки та оборони, повідомила пресслужба ОАСК. Експрем’єр вимагає скасувати проти нього санкції.

«Серед вимог позову – визнати протиправною бездіяльність СБУ, яка, на думку позивача, полягає у невнесення до РНБО України пропозиції про скасування щодо нього санкцій та зобов’язати СБУ внести до РНБО України такі пропозиції шляхом  виключення п.2 з Додатку 1 рішення РНБО України «Про застосування та внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» від 19.03.2021р,  введеного в дію Указом Президента України від 9.04.2021р. №151/2021», – зазначили в ОАСК.

Крім того, Азаров хоче, аби суд визнав протиправною бездіяльність РНБО щодо неприйняття рішення про скасування санкцій відносно нього. Серед вимог прем’єра часів Януковича тако зобов’язання РНБО прийняти таке рішення.

«Наразі суд вирішує питання відкриття провадження в адміністративній справі», – додали в ОАСК.

Нагадаємо, Печерський районний суд Києва обрав колишньому прем'єр-міністру України запобіжний захід у вигляді утримання під вартою у  кримінальному провадженні за обставинами вчинення ним державної зради (ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 111 КК України). 

За даними слідства, екс-глава уряду, діючи спільно та за попередньою змовою з колишнім Президентом України, в порушення Конституції України та Закону України «Про міжнародні договори України», підписав розпорядження про схвалення так званих «Харківських угод» на користь Російської Федерації, якими було продовжено на 25 років термін перебування Чорноморського флоту РФ на території України.

Про те, хто готував «Харківські угоди» і хто бреше, заявляючи сьогодні, що не голосував за них тоді; чи є прямий зв'язок між захопленням Криму Росією і угодами, підписаними у 2010 році; чому в 2008 році Україна не ухвалила закон про виведення ЧФ РФ; які сумнівні кейси може розкрити розслідування і чому гучні справи можуть тихо померти, читайте в статті Тетяни Силіної «Чи не вийде справа про Харківські угоди в пароплавний гудок?».

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі