"Антонов" розглядає можливість запуску серійного виробництва літака "Мрія"

Відео
Поділитися
Ан-225 може вийти в серійне виробництво
За найскромнішими оцінками цей проект оцінюється в 3 - 4 млрд доларів

ДП "Антонов" розглядає можливість запуску серійного виробництва літака Ан-225 "Мрія". Вартість другого екземпляру і запуск серійного виробництва машини оцінюється в 3 – 4 млрд доларів.

Про це інтерв'ю ЛІГА.net повідомив перший віце-президент компанії "Антонов" Олександр Коцюба.

"За скромними оцінками, створення і запуск такого літака в серійне виробництво оцінюється в 3-4 млрд доларів. Левову частку витрат займає підготовка виробництва, виготовлення оснащення, придбання обладнання, сертифікація та випуск конструкторської документації", - повідомив Коцюба.

За його словами, певний інтерес до співпраці для виробництва літака є у китайських інвесторів.

"Є певний інтерес з боку Китаю. Для них така сума цілком підйомна. Але поки що це на рівні обговорення. "Мрія" цікава не тільки як унікальний комерційний перевізник. Такий літак прикрасить собою імідж будь-якої країни. Але для однієї компанії такі суми непомірно великі. Ми бачимо це як якийсь міждержавний проект", - пояснив віце-президент компанії.

Що стосується другого екземпляра літака, то за словами Коцюби, "технічно це можливо. У нас є все для складання - фюзеляж, крила, хвостове оперення. Але для спорудження другого Ан-225 потрібні значні кошти. Зовнішній вигляд літака практично не зміниться, але з точки зору техніки та інженерії це буде зовсім інший літак - із новітнім обладнанням і двигунами".

Як повідомлялося, 10 травня 2016 року літак Ан-225 "Мрія" здійснив перший комерційний рейс в Австралію, чим привернув увагу людей зі всього світу.

Читайте також: "Антонов" підписав угоду про будівництво літаків у Саудівській Аравії

Ан-225, розроблений київським КБ імені Антонова, на сьогоднішній день є самим великим, важким і потужним транспортним літаком у світі. Його максимальна злітна маса становить 640 тонн. У листопаді 2004 року Міжнародна авіаційна федерація внесла Ан-225 в Книгу рекордів Гіннесса за його 240 рекордів.

Як повідомлялося раніше, ДП "Антонов" і компанія Taqnia Aeronautics Co. підписали угоду про кооперацію по організації в Саудівській Аравії літакобудівного комплексу і організації виробництва літаків Ан-132.

ДП "Антонов" підписав контракти на виробництво майже 60 літаків. Підприємство вже почало отримувати гроші для їх виконання.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі