Агентство ЄС з фундаментальних прав проводить анонімне опитування серед українських біженців

Поділитися
Агентство ЄС з фундаментальних прав проводить анонімне опитування серед українських біженців © КМДА, Олексій Самсонов
Серед найбільших проблем українців за кордоном: пошук житла та роботи, брак інформації про свої права та обов’язки, стрес і постійний біль за Україну.

Агентство Європейського Союзу з фундаментальних прав проводить анонімне опитування серед людей, які приїхали до країн ЄС після того, як тікали від війни в Україні, про їхній досвід.

Опитування повністю анонімне. Його мета – допомогти Євросоюзу краще визначити потреби українських біженців.

Взяти участь в опитуванні можуть люди, які тікали від війни в Україні. Це можуть бути громадяни України, а також інші люди, які жили в Україні, коли почалася війна, і тепер перебувають у Болгарії, Чехії, Естонії, Німеччині, Угорщині, Італії, Польщі, Румунії, Словаччині та Іспанії.

Особам віком не менше 16 років дозволено брати участь в опитуванні. Дітям віком від 12 до 15 років також можна взяти участь в опитуванні з дозволу батьків або опікунів.

Запитань досить багато, і щоб відповісти на все, потрібно близько 25 хвилин. Проте Агентсво вважає, що відповіді на запитання анкети допоможуть зробити Європу найкращим місцем для життя та роботи.

Кожна людина може пройти опитування лише один раз.

Агентство є незалежним центром Європейського Союзу, створеним для сприяння та захисту прав людини у ЄС.

Для участі в опитуванні потрібно пройти за посиланням: https://fra.europa.eu/limesurvey/index.php/712669?lang=uk

Українські біженці нерідко запитують: "Як вам у нас?" Якби таке питання було в анкеті Агентства, багато хто відповів би: "Було б чудово, але в статусі туриста". Варто відзначити (за всіх неминучих недоліків) досить чітку роботу служб прийому біженців. Слід врахувати, що Євросоюзу статусу тимчасового захисту довелося надати близько 6 мільйонам українців.

Нагадаємо, деякі з тих, хто повертається до України, можуть розраховувати на суттєві виплати в рамках програми Vidnova Fellowship.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі