Як повідомило міністерство у відповіді на запит видання "Тиждень", перейменуванню мають передувати процес громадського обговорення та схвалення перейменування трудовим колективом.
"Порядок присвоєння імені фізичної особи юридичним особам, що діють на основі державної власності, регулює Закон України "Про присвоєння юридичними особами та об'єктами права власності імені (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій". Відповідно до пункту 5 статті 3 цього Закону, ініціатива розширення назви державного підприємства "Міжнародний аеропорт "Бориспіль" має пройти широке громадське обговорення та бути схваленою трудовим колективом підприємства", – вказали в Мінінфраструктури.
В даному випадку, трудовий колектив "Борисполя" не підтримав зміну назви аеропорту, тому, незважаючи на процедуру та результати голосування щодо присвоєння йому нового імені, перейменування не відбудеться.
Нагадаємо, за підсумками онлайн-голосування на сайті Міністерства інфраструктури 15 липня, пропозиція назвати київський Міжнародний аеропорт "Бориспіль" іменем гетьмана Івана Мазепи набрала найбільше голосів.
Ініціативу про присвоєння "Борисполю" імені Івана Мазепи підтримали 12 768 учасників опитування.
За Ігоря Сікорського проголосували 9 297 осіб, за Каземіра Малевича – 9224, за Олега Антонова – 6385, Павла Чубинського – 335. Ще 6057 проголосували проти перейменування.