Адвокат Мангера допомагав у скасуванні нового українського правопису – активісти

Поділитися
Адвокат Мангера допомагав у скасуванні нового українського правопису – активісти
Ільченко є родичем семикласниці з Херсона, котра виступає позивачкою у справі.

Активісти ініціативи «Хто замовив Катю Гандзюк» встановили зв’язок між двома резонансними справами: про вбивство радниці мера Херсона та скасування Окружним адмінсудом Києва нової редакції українського правопису.

Сполучною ланкою виявився адвокат Дмитро Ільченко – захисник школярки, котра позивалася до уряду щодо скасування нової редакції, і Владислава Мангера – ексголови Херсонської облради, підозрюваного у замовленні вбивства Гандзюк.

З клієнткою у справі про норми правопису його пов’язують родинні зв’язки – семикласниця є сестрою дружини Ільченка. З клієнтом у справі Гандзюк – політичні та бізнесові.

Дмитро Ільченко був депутатом Херсонської міської ради, входив до партійної команди Владислава Мангера і був його радником.

Перед відправкою до слідчого ізолятору Мангер переписав на свого адвоката власність та бізнесактиви. Зі свого боку Ільченко вніс за клієнта заставу в сумі понад 1 млн грн, стверджують активісти.

«Ми нагадуємо, що не треба ототожнювати адвокатів та їх підзахисних. Але ми ототожнюємо Дмитра Ільченка та Владислава Мангера не через його адвокатську діяльність. А через те, що Дмитро був у партійній команді Мангера, Дмитро був радником Мангера, Дмитро отримував на свою адвокатську фірму гроші з обласного бюджету, яким керував Мангер», - йдеться у повідомленні.

Рішення ОАСК Ільченко та Мангер обговорювали у перерві судового засідання. Активісти припускають, що саме адвокат Мангера втягнув свою неповнолітню родичку у справу, що шкодить українській державності.

Друзі у нас тут бабах! Тому, дуже просимо про МАКСИМАЛЬНИЙ РЕПОСТ. Уже ж всі вкурсі про ОАСК і скасування змін до...

Опубликовано Хто замовив Катю Гандзюк? Четверг, 28 января 2021 г.

Нагадаємо, 3 червня 2019 року набули чинності норми та правила нової редакції українського правопису. Він замінив собою редакцію від 1992 року. Міносвіти та НАН рекомендували з моменту публікації остаточної редакції правопису застосовувати оновлені норми та правила в усіх сферах суспільного життя, зокрема, в офіційно-діловому стилі мовлення.

Зокрема, варто вживати «проєкт» замість «проект» та «траєкторія» замість «траекторія». Деякі слова можна вживати по різному, як «Афіни» та «Атени». Крім того, такі слова як «віцепрем’єр» та «експрезидент» пишуться без дефісу. Нова редакція українського правопису також розширила вживання фемінітивів.

Докладніше про головні зміни читайте в новині ZN.UA «Новий український правопис: що змінилося».

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі