200 тисяч дітей з Донбасу потребують психологічної допомоги - ЮНІСЕФ

Поділитися
200 тисяч дітей з Донбасу потребують психологічної допомоги - ЮНІСЕФ Два роки насильства, обстрілів і страху залишили незгладимий слід у житті тисяч дітей на сході України © fdu.org.ua
За минулий рік більше 20 дітей були вбиті, ще 40 дітей були поранені.

Збройний конфлікт на сході України здійснює глибокий вплив на життя 580 тисяч дітей, які проживають на непідконтрольних українській владі територіях, а також тих, хто перебуває в Донбасі біля лінії фронту.

Серед них 200 тисяч дітей потребують психологічної допомоги, повідомили в українському представництві Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

"Два роки насильства, обстрілів і страху залишили незгладимий слід у житті тисяч дітей на сході України", - заявила голова представництва Джованна Барберис.

"У той час, коли триває конфлікт, ми повинні негайно відповісти на фізичні та психологічні потреби дітей", - підкреслила вона.

Всього в Україні було зареєстровано понад 215 тисяч внутрішньо переміщених дітей. У 2015 році більше 20 дітей були вбиті, ще 40 дітей були поранені, зокрема 28 дітей були поранені або загинули внаслідок підриву на міні або вибухових предметах.

Раніше повідомлялося, що ЮНІСЕФ планує зібрати понад $ 50 млн для допомоги дітям, які постраждали через війну в Донбасі.

Як повідомлялося, майже кожна четверта дитина, яка проживає в гарячих точках світу, не ходить до школи. Відповідні дані наводяться у звіті ЮНІСЕФ. Це 22 країни і 24 мільйони дітей. Найбільша їх частка представлена в у Південному Судані, Нігерії та Афганістані.

У статті для ZN.UA "Сіра зона" війни: ненависть vs віра, любов..." оглядач Олена Розвадовська пише про найважчу сторону конфлікту - психологічну. "З самого початку я прийняла для себе рішення: не піддаватися спокусі ділити дітей наших і "сепарських", - пише автор, відзначаючи, що діти на війні спочатку стають заручниками жорстоких дорослих ігор.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі