Як підкреслюють представники агентства, початок зіткнення може відбутися на 20 хвилин раніше або пізніше запланованого, в залежності від умов руху апарата у напрямку до комети.
ESA приготувало візуалізацію фінальної траєкторії руху апарату та представило відео, яке розповідає про місію "Розети" біля комети Чурюмова-Герасименко. Місія "Розети" тривала 12 років.
Комета 67P/Чурюмова – Герасименко є короткопериодичною кометою, яка має період обертання приблизно 6 років і 7 місяців. Комета складається з двох частин. Передбачається, що раніше вони були двома різними небесними тілами, а потім зіткнулися, утворивши одне. Дослідники розділили поверхню комети на дев'ятнадцять районів, які назвали на честь давньоєгипетських божеств.
Раніше вчені підтвердили наявність водяного льоду на поверхні комети. Водний лід був виявлений під зовнішньою оболонкою комети і в деяких регіонах на її поверхні. Разом з тим, аналіз поверхні комети вказує на те, що вона складається з темної, сухої речовини з невеликою домішкою водного льоду.