Вчені заявили про виявлення нового виду дзьоборилих китів

Відео
Поділитися
Вчені заявили про виявлення нового виду дзьоборилих китів Коли новий вид отримає відповідний статус, поки невідомо
Дослідники зустріли три особини, які не схожі на жоден з відомих видів.

Експедиція природоохоронної організації Sea Shepherd, можливо, виявила біля західного узбережжя Мексики новий вид китоподібних з сімейства дзьоборилові. Дослідники зустріли трьох особин, які, за їхніми словами, не були схожі на жоден з відомих видів. Унікальними виявилися і звукові сигнали, які вони видають, повідомляє N+1.

Дзьоборилі кити більшу частину життя проводять в океані і годуються на великих глибинах, тому деякі види відомі тільки за викинутими на сушу останками. Ймовірно, повне видове різноманіття дзьоборилих китів тільки належить встановити. Наприклад, новий представників цієї групи був описаний тільки минулого року.

Тепер же дослідники знайшли ще один новий вид дзьоборилих китів. Восени вони вирушили до островів Сан-Беніто біля західного узбережжя Мексики, щоб зібрати більше інформації про Ремнезуба Перріна. Цього дзьоборилого кита ніколи не спостерігали в дикій природі, а всі відомості про нього отримані завдяки вивченню шести особин, викинутих на береги Каліфорнії з 1975 по 1997 рік.

17 листопада вчені помітили групу з трьох дзьоборилих китів, які спливли вдихнути повітря. Дослідники зробили фотографії і відео тварин, а також записали їхні голоси за допомогою підводних мікрофонів.

Учасники експедиції відібрали проби води з акваторії, де були зустрінуті дзьоборилі кити. В лабораторії з неї спробують виділити ДНК, щоб підтвердити присутність невідомого виду і, можливо, навіть визначити його родинні зв'язки. Однак коли саме новий вид китоподібних отримає офіційний опис і чи буде він визнаний більшістю фахівців, поки неясно.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал з новинами технологій і культури.

Раніше група вчених зі Стенфордського університету з'ясувала, чому сині кити змінюють швидкість свого співу. Виявилося, що кити переключаються з нічного співу на денний, і змінюють гучність звуків на час міграції.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі