За словами дослідників, сам храм перебудовувався на одному і тому ж місці кілька разів протягом століть через стихійні лиха та пошесті. "Ми не знали, чи дійсно його вибудовували щоразу на одному і тому ж місці. Але це, здається, є видимим доказом того, що місце, на якому сьогодні прочани поклоняються, насправді є тією самою могилою, яку знайшли в IV столітті і якій поклонялися хрестоносці", заявив археолог Фредрік Хиберт.
Після того, як археологи підняли мармурову плиту, що закривала труну, вони виявили полку з вапняку, на якій, імовірно, покоїлося тіло Христа. Крім того, дослідниками була виявлена також друга мармурова плита, про існування якої раніше не було відомо.
Знайдена археологами мармурова плитка була сірого, а не кремово-білого кольору, і ховалася під товстим шаром пилу. Саме виявлення цієї плити, на думку вчених, може вважатися доказом того, що досліджувана гробниця є тією ж самою, що й знайдена в IV столітті Оленою.
На думку вчених, подальші дослідження допоможуть їм встановити, чому Олена вирішила, що знайдена гробниця є усипальницею Христа.
Раніше повідомлялося про те, що археологи вперше виявили релігійний текст етрусків. На одній зі стін храму збереглася стела з релігійним текстом, вивчення якого дозволить дослідникам визначити, в яких богів вірили представники цього стародавнього народу.