Манускрипт Бакшалі, який складається з берестяних сторінок, був виявлений у 1881 році. Дослідники встановили, що на його сторінках міститься більше тисячі символів нуля, а сам він датується III – IV століттям, тобто позначення нуля з'явилося на 500 років раніше, ніж передбачалося до цього. Це робить позначення нуля зі сторінок манускрипту Бакшалі найстарішим в історії.
Рукопис складений на одній з форм санскриту. Перекладачі припускають, що манускрипт Бакшалі був "підручником" для купців, які подорожують по маршрутах, що продовжують Великий шовковий шлях. У рукописі містяться і прості арифметичні задачі, і більш складні алгебраїчні операції.
Символ з манускрипту Бакшалі не ідентичний сучасному нулю. Порожній простір усередині округлого символу в індійських текстах з'явився пізніше. Крім того, нуль рукопису Бакшалі не виступає в якості самостійного числа, а служить заповнювачем. Наприклад, в числі 101 він вказує на відсутність десятків. Тим не менш, вчені вважають, що ця форма нуля потім стала основою сучасного розуміння цього числа.
Раніше повідомлялося про те, що вчені виявили в Ізраїлі глиняний черепок 2700-річної давності, на якому видно печатку царя Єзекії, який правив Іудеєю у VIII столітті до н. е. Згідно Біблії, Єзекія зійшов на іудейський престол на третій рік правління ізраїльського царя Осії, тобто у 727 році до н. е., коли йому було 25 років. Єзекія правив Іудеєю протягом 29 років.