У ході дослідження вчені провели аналіз повітря в Малайзії, на Тайвані і виявили в ньому високий вміст дихлорметану - речовини, що широко застосовується в дрібній і харчовій промисловості, а також для склеювання пластмас, і 1,2-дихлоретан, який застосовується для виробництва пластмаси.
Дихлорметан і 1,2-дихлоретан в повітрі вважаються надкороткоживучими атмосферними домішками, які розкладаються протягом півроку - саме тому їхні викиди не регулюються Монреальським протоколом.
Крім того, дослідники виявили, що речовини з вивчених місцевостей можуть переноситися в тропічні райони у західній частині Тихого океану: там короткоживучі домішки можуть потрапити у верхню тропосферу, після чого - в стратосферу, таким чином приводячи до ризику виникнення озонових дір.
Раніше українські вчені заявили про те, що антарктична озонова діра збільшує стіну, яка захищає Антарктику від повітря з теплих широт. Її зникнення може призвести до того, що потепління в Антарктиді буде йти ще більш швидкими темпами.
Детальніше про дослідження українських вчених в Антарктиді читайте у статті Лідії Суржик та Володимира Драбчука "Українська Антарктида".