Вчені вивчили дані 840 австралійців, які взяли участь у дослідженні Ausimmune. Його метою було вивчення зв'язку середземноморської дієти, в яку входять необроблені види червоного м'яса (баранина, яловичина і свинина), зі зниженням ризику початковій стадії демієлінізації центральної нервової системи, що передує розсіяному склерозу.
Виявилося, що вживання 65 грамів необробленого червоного м'яса на день у складі середземноморської дієти має сприятливу дію на тих, хто знаходиться у зоні ризику розвитку захворювання. Чому це відбувається, дослідники пояснити не можуть.
Разом з тим, це може бути пов'язано з тим, що червоне м'ясо містить мікро- та макроелементи, в тому числі, білки, залізо, цинк, селен, калій, вітамін D і вітаміни групи В, деякі з яких беруть участь у забезпеченні нормального функціонування нервової системи.
У 2016 році вчені з Університету Південної Кароліни прийшли до висновку про те, що літні люди, для яких високий ризик смерті від серцево-судинних захворювань, можуть продовжити життя, якщо будуть приймати невеликі дози ацетилсаліцилової кислоти (аспірину) кожен день.
Пізніше дослідники з Австралії і США заявили про те, що регулярний прийом невеликих доз аспірину людьми похилого віку не дозволяє продовжити життя, але пов'язаний з більш високим ризиком розвитку кровотеч різного роду.