Вчені пов'язали низьку успішність школярів з підвищенням температури повітря

Поділитися
Вчені пов'язали низьку успішність школярів з підвищенням температури повітря На успішність школярів впливає підвищення температури
Температура вище 26,7 градуса Цельсія знижує когнітивні здібності і заважає навчанню.

Міжнародна група вчених заявила про те, що підвищення температури повітря може негативно впливати на успішність школярів. За їхніми словами, майбутні зміни клімату вплинуть на систему освіти, особливо в спекотних країнах, повідомляє Naked science.

У ході дослідження вчені проаналізували дані про успішність у школах 58 країн, які були отримані з 2000 по 2015 рік. Робота проходила в два етапи. На першому вчені розглянули результати тестів з математики, природничих наук і читання Міжнародної програми з оцінки освітніх досягнень учнів (PISA), яке за час дослідження пройшли більше 144 мільйонів школярів по всьому світу. На другому - результати іспитів, які щорічно здають учні в США в рамках щорічного національного тестування з математики та англійської мови (ELA). Зібрані дані співвіднесли з показниками середньорічної температури.

Виявилося, що температура вище 26,7 градуса Цельсія негативно впливає на когнітивні здібності, витривалість і робочу пам'ять учнів. Кожен додатковий спекотний день знижував результати іспитів на 0,18%. Прохолодні дні на неї ніяк не впливали. Особливо сильно ця тенденція спостерігалася в бідних країнах з високою середньорічною температурою, школи в яких часто не обладнані системою вентиляції.

Вчені вважають, що підвищення глобальної температури, викликане змінами клімату, негативно вплине на економічне зростання країн і якість життя населення. За їхніми словами, необхідні додаткові дослідження, які можуть виявити і інші тенденції.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал з новинами технологій і культури.

Раніше вчені з Stockholm Resilience Centre (Швеція) і Утрехтського університету (Нідерланди) прийшли до висновку про те, що екосистема Амазонки в майбутньому може стати схожою на савану. Основна причина цього - викиди парникових газів.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі