В Ізраїлі навчили штучний інтелект виявляти хвороби у людей

Поділитися
В Ізраїлі навчили штучний інтелект виявляти хвороби у людей Додаток, який по фото визначає стан здоров'я © Binah.ai
Для цього потрібно завантажити спеціальний додаток.

Команда програмістів з Ізраїлю створила сервіс Binah.ai, який перевіряє стан здоров'я людей через камери мобільних пристроїв, повідомляє The Times of Israel.

Технологія може визначити проблеми з диханням, насиченням крові киснем і проблеми з пульсом. Додаток використовує камеру телефону, планшета або ноутбука для аналізування стану шкіри користувача.

Таким чином, штучний інтелект (ШІ) збирає дані про здоров'я людини. Всього лише необхідно 45 секунд дивитися в камеру.

При будь-якому захворюванні насамперед змінюється колір шкіри, однак без явних симптомів, людина не може розпізнати перші ознаки хвороби, а ШІ може.

Система стежить за найдрібнішими змінами відтінків шкіри, які залежать безпосередньо від кровотоку під поверхнею шкіри.

У компанії відзначають, що головним в роботі системи є ШІ, а також телефон користувача з потужним процесором і з хорошою камерою. Адже додатку потрібно постійно калібрувати камеру, знаходити обличчя, відстежувати рухи голови і т.д.

Ще одним важливим моментом є правильне освітлення. Адже в темряві або при дуже яскравому освітленні камера не зможе точно зафіксувати зміни відтінку шкіри.

За словами розробників, штучний інтелект по-різному обробляє зображення для кожного показника, при цьому деякі симптоми можна виявити тільки за допомогою обробки сигналів. Наприклад, частоту серцевих скорочень можна підрахувати по піковому кровотоку під шкірою.

Нова технологія поки що не отримала необхідних сертифікатів і дозволів, тому її висновки не можна вважати повноцінним діагнозом. Її можна використовувати для регулярної перевірки стану здоров'я.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал з новинами технологій і культури.

У компанії підкреслили, що нові технології моніторингу здоров'я стали актуальнішими під час пандемії коронавірусу. У зв'язку з цим, кількість клієнтів сервісу зросла в три рази.

Нагадаємо, що вчені створили тканину, яка може ставати міцнішою при необхідності. Її надрукували на 3D-принтері.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі