У Великій Британії археологи розкопали "втрачений" монастир VIII століття

Поділитися
У Великій Британії археологи розкопали Середньовічний монастир знайшли на березі річки Темзи © University of Reading
Розташування монастиря довгий час було невідомим.

Археологи з Великої Британії розкопали стародавній англосаксонський монастир VIII століття неподалік від села Кукхем, повідомляє Heritagedaily.

Команда з Університету Редінга розкопала монастир, який хоч і згадувався в історичних записах, однак його точне розташування довгий час залишалося загадкою. Вони довгий час вивчали місцевість біля річки Темзи, і знайшли перші підтвердження локації старовинного монастиря.

Виявилося, що він знаходиться у дворі церкви Святої Трійці, яка стоїть і приймає парафіянин досі. На території церкви археологи виявили залишки дерев'яних споруд, в яких жили мешканці монастиря, а також артефакти, що дають уявлення про їхнє життя.

Після більш детальних розкопок команда знайшла безліч доказів, включаючи залишки їжі, глиняні посудини, які використовували для приготування їжі.

Також там були знайдені предмети особистого одягу, включаючи тонкий бронзовий браслет і шпильку для одягу, які, ймовірно, носили жінки в цій громаді.

Також виявили план монастиря, який був поділений на кілька зон. Одна з яких використовувалася для житла, а друга була відведена для промислової діяльності.

Ці знахідки проллють світло на те, як були організовані англосаксонські монастирі і яке в них було життя у той час. Мережа монастирів була створена на ділянках уздовж маршруту річки Темзи, щоб використовувати переваги однієї з найважливіших торгових артерій Великої Британії того часу.

Крім цього, ділянка Темзи, на якій розташоване селище Кукхем, утворював спірний кордон між королівствами Мерсія і Вессекс, тому монастир тут мав особливе стратегічне і політичне значення.

Він перебував під управлінням королеви Сінетріт, яка була вдовою могутнього короля Мерсі Оффи.

Королева Сінетріт - була явним лідером, яка мала сильний вплив під час свого життя. Вона була єдиною англосаксонською королевою, зображення якої було на монеті.

Крім цього, коли європейський лідер Карл Великий писав листи своїм англійським колегам, він писав спільно королю Оффе і королеві Сінетріт, надаючи їм рівний статус.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал з новинами технологій і культури.

Нагадаємо, що в Туреччині виявили рельєф із зображенням перемоги персів над стародавніми греками. За словами вчених, рельєф був "пропагандою під виглядом війни".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі