За словами вчених, коли небесне тіло рухається зі швидкістю близько трьох-шести кілометрів на секунду, обертаючись навколо своєї осі з періодом вісім годин, і опиняється на відстані 0,4-0,8 межі Роша від планети, приливні сили гіганта починають зривати з небесного тіла зовнішню крижану оболонку.
Це призводить до того, що навколо об'єкта формується кільцева структура, яка складає 0,1-10% від первісної маси небесного тіла. Вчені провели комп'ютерне моделювання, яке показало, що наступні зближення призводять до появи нових кільцевих структур.
Кентаври – великі астероїди, які розташовуються між орбітами Юпітера і Нептуна. Два найбільш великих з них, 10199 Харикло і 2060 Хірон, мають кільцеві структури. Діаметр цих небесних тіл перевищує 200 кілометрів.
Раніше повідомлялося про те, що вчені виявили екзопланету з орбітою, що суперечить теоретичним моделям. Обертаючись навколо досить невеликої зірки, вона відхилена від площини обертання зірки на 76%. Планета володіє масою, близькою до маси Юпітера, але розташовується на більш близькій відстані до зірки.