До складу Великої Магелланової хмари входить всього 30 мільярдів зірок, що всього в 20 разів менше, ніж у Чумацькому Шляху. З того моменту, як технічні засоби дозволили вченим вивчити Велику Магелланову хмару, їх спантеличило те, що в галактиці переважають старі зірки, на фоні яких виділяються молоді, сформовані зовсім недавно. Крім того, частина зірок обертаються навколо центру галактики не в тому напрямку, що більшість інших. Дослідники припускали, що це можна пояснити тим, що Велика Магелланова хмара за рахунок гравітації перетягує до себе зірки Малої.
Тепер же Франклін провів моделювання, в якому карликових галактик поблизу Чумацького Шляху спочатку було три, а не дві, а потім одна з них була захоплена Великою Магеллановою хмарою. Виявилося, що такий сценарій розвитку подій є цілком життєздатним.
Гіпотеза має право на життя, хоча, як підкреслює автор, вона дуже і дуже попереднійя. Згідно до неї, поглинання одної хмари іншою сталося приблизно 1,5 мільярда років тому. Тобто, за астрономічними мірками зовсім недавно.
Раніше повідомлялося про те, що вчені виявили найяскравішу наднову зірку у Всесвіті. ASASSN-15lh у два рази яскравіша за зафіксований раніше максимум для наднових, в тисячі разів яскравіша за "нормальних" наднових і в 50 разів яскравіша за нашу галактику Чумацький Шлях.