Вчені з Єврейського університету в Єрусалимі дійшли висновку, що формування пам'яті в людському мозку пов'язане з роботою металевих елементів, передає Popular Mechanics.
«Ми виявили, що деякі метали, зв'язуючись із матрицею, можуть змінювати її структуру, утворюючи комплекси, які є фундаментальними одиницями пам'яті. Ці металеві комплекси мають здатність взаємодіяти з нейротрансмітерами, що призводить до формування одиниць емоційної пам'яті», – заявили дослідники.
Процес кодування емоційних станів у «позаклітинному матриксі» розходиться із своєрідною ідеєю «теорії інформації», що лежить в основі комп'ютерної інформації. Ці одиниці пам'яті, об'єднані структурними одиницями мозку, додають глибину та значущість свідомого досвіду людини на відміну від штучного інтелекту.
Згідно з результатами дослідження, припускається, що порушення складу металів у мозку може впливати на функції пам'яті, а також виникнення таких хвороб як Альцгеймер і аутизм.
Раніше група вчених з Університету Дьюка (США) з'ясувала, що найдрібніші частинки пластику можуть провокувати зміни в білках мозку, пов'язаних із деякими типами порушення когнітивних функцій, включно з хворобою Паркінсона.
Важливо! Ця публікація заснована на останніх та актуальних наукових дослідженнях у сфері медицини та має виключно загальноінформаційний характер. Публікація не може бути підставою для встановлення будь-яких діагнозів. Якщо ви захворіли або потребуєте діагнозу, зверніться до лікаря!