Росія підвищила ціни для американських астронавтів

Поділитися
Росія підвищила ціни для американських астронавтів © ngpowereu.com
Після завершення програми Shuttle Росія залишилася єдиною країною в світі, що володіє можливістю здійснювати доставку космонавтів на орбіту і назад.

Росія істотно збільшила ціну на доставку американських астронавтів на Міжнародну космічну станцію (МКС), повідомляє австрійське видання Der Standard.

Відтепер, говориться в матеріалі, вартість доставки на МКС і повернення на Землю одного американського астронавта на борту російського космічного корабля "Союз" складе 71 млн доларів США проти колишньої ціни в 63 млн доларів.

У цілому, за продовження договору ще на один рік, який закінчується у 2016 році, NASA заплатить російському Федеральному космічному агентству "Роскосмос" 424 млн доларів.

Як відомо, після завершення американської програми Space Shuttle Росія залишилася єдиною країною в світі, що володіє можливістю здійснювати доставку космонавтів на орбіту і назад. Глава NASA Чарльз Болден вже висловив своє невдоволення тим, що американська влада відмовляється фінансувати будівництво нового космічного корабля. "Те, що в США немає можливості самостійно доставляти власних астронавтів на орбіту, - неприйнятно", - заявив Болден. !zn

Читайте також:

Російські кораблі "Союз" будуть возити американських астронавтів на МКС до 2016 року

NASA представило капсулу космічного корабля для підкорення далекого космосу

Політ другого українського космонавта буде коштувати 150 млн доларів

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі