Редакторам-новачкам «Вікіпедії» заборонили вносити правки до статті про вибори президента США

Поділитися
Редакторам-новачкам «Вікіпедії» заборонили вносити правки до статті про вибори президента США "Вікіпедія" буде боротися з дезінформацією під час виборів в США © depositphoto/palinchak
Так електронна енциклопедія має намір боротися з дезінформацією.

Інтернет-енциклопедія «Вікіпедія» посилила правила редагування головної статті про вибори президента США. Як повідомляє «Медуза», з 21 жовтня статтю можуть редагувати тільки користувачі, зареєстровані більше 30 днів тому, які внесли в різні статті мінімум 500 правок.

Статтю вирішили захистити від недобросовісних або занадто енергійних редакторів, які «прагнуть бути тими, хто повідомить такий важливий факт як переможець президентських виборів», пояснила редактор «Вікіпедії» Моллі Уайт.

Вона також додала, що «Вікіпедія» може ще більше посилити правила редагування головної статті. В цьому випадку редагувати її зможуть лише найдосвідченіші і перевірені користувачі.

Крім того, енциклопедія буде використовувати і інші способи контролю за правками. Наприклад, оповіщення про редагування статті, пов'язаної з виборами, буде отримувати широке коло редакторів.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал з новинами технологій і культури.

Вибори в США заплановані на 3 листопада. У них братимуть участь нинішній президент, республіканець Дональд Трамп і колишній віце-президент демократ Джо Байден.

Перед дебатами опитування Gallup показало, що 56% американців вважають, що Трамп не заслуговує другого терміну. Історично в США всі кандидати з рейтингом схвалення 50% і вище виграли переобрання, а президенти з рейтингом схвалення значно нижче за 50% програвали.

Трамп, який намагається затриматися в Білому домі ще на одну каденцію, продовжує відставати в опитуваннях від Байдена. Аналітики журналу The Economist вважають, що шанси Байдена на перемогу набагато вищі, ніж у чинного глави держави.

Варто зазначити, що Байден має кращі рейтинги перед виборами, ніж будь-який претендент на пост президента США з 1936 року.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі