Qualcomm відновила співпрацю з Huawei

Поділитися
Qualcomm відновила співпрацю з Huawei
Не дивлячись на торговельну війну з Китаєм, компанія планує підписати договір довгострокового партнерства.

Американська компанія з розробки чіпів Qualcomm оголосила про відновлення співпраці з китайською компанією Huawei , яка знаходиться в чорному списку Міністерства торгівлі США. Генеральний директор компанії Стів Моренков також зазначив, що має намір домовитися про встановлення довгострокового партнерства з китайським техногігантом, повідомляє GSM Arena.

"Кожна американська компанія певною мірою підлягає урядового регулювання торгівлі. Але насправді Qualcomm вже відновила поставки продукції за замовленням Huawei і всіляко намагається забезпечити поставки в майбутньому", - повідомив Моренков.

Ще в липні Міністерство торгівлі США оголосило про початок випуску спеціальних ліцензій для компаній, які хочуть продовжити ділові зв'язки з Huawei. Одним з основних пунктів угоди було те, що американським компаніям буде дозволено продавати тільки широко доступні компоненти, категорія, яка включає в себе мобільні чіпсети.

У серпні компанія Huawei отримала нове 90-денний для продовження свого тимчасового торговельного ліцензійної угоди на торгівлю з американськими компаніями.

Повідомлялося, що понад 130 американських компаній подали заявки на спеціальні ліцензії, адже з травня 2019 року Huawei перебуває під санкціями США.

Нагадаємо, що Google відмовилася співпрацювати з Huawei через тиск США на корпорацію; з цієї ж причини припинили співпрацювати з корпорацією виробники чіпів Intel Corp., Qualcomm Inc., Xilinx Inc. і Broadcom Inc, а також корпорація Білла Гейтса Microsoft.

Раніше президент США Дональд Трамп оголосив у країні національний надзвичайний стан для захисту американських комп'ютерних мереж від зовнішніх "іноземних ворогів".

Huawei подала у федеральний суд в Техасі позов до уряду США через закон, що забороняє американській владі і їх підрядникам купувати продукцію Huawei з міркувань безпеки. У компанії вважають, що обмеження незаконні, оскільки Конгрес США не зміг навести жодних доказів на користь цього рішення.

У грудні 2018-го в Канаді за запитом США затримали дочку засновника Huawei Мен Ваньчжоу за звинуваченням в порушенні санкцій проти Ірану. Після цього у Китаї затримали двох громадян Канади, яких на початку березня 2019 року звинуватили в шпигунстві.

Поділитися
Підготував/ла Стажер
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі