У ході дослідження вчені звернули увагу на дивну стійку хвилю довжиною близько 10 кілометрів, яка була зафіксована у верхніх шарах атмосфери планети у 2015 році. Вже тоді вчені припустили, що вона виникає через зіткнення сильних атмосферних потоків з гірським хребтом: на Землі спостерігаються аналогічні явища, хоча через мінливості вітрів на нашій планеті вони не бувають стабільними. Моделювання венеріанської атмосфери, проведене в ході нового дослідження, підтвердило цю версію.
Крім того, розрахунки показали, що тиск, який створює атмосфера, рухається по колу швидше самої планети, впливає на її обертання. Дані говорять про те, що 243-денні обороти Венери можуть відрізнятися один від одного на кілька хвилин. Це може бути пов'язано не тільки з неточністю вимірювань, але і з впливом ураганів, які прискорюють обертання, а також з тяжінням Сонця, яке здатне трохи сповільнювати його. Гра цих сил і створює невеликі флуктуації в тривалості місцевих доби.
Раніше повідомлялося про те, що дослідники NASA розробляють станції для дослідження Венери. Згідно до задуму вчених, вони будуть схожі на дирижаблі і будуть літати в атмосфері планети на безпечній для людини висоті. На борту кожної венеріанської станції буде по два астронавти. Експедиція триватиме 30 днів, після чого дослідники будуть повертатися на Землю.