Польща включила антивоєнний симулятор виживання у позакласну шкільну програму

Поділитися
Польща включила антивоєнний симулятор виживання у позакласну шкільну програму This War of Mine включили до позакласної програми у Польщі © Ministerstwo Edukacji i Nauki/Twitter
В основі гри лежить облога Сараєва під час війни в Югославії.

Міністерство освіти і науки Польщі включило гру This War of Mine у програму позакласного читання. Це перший випадок в історії польської освіти щодо включення гри до шкільної програми, повідомляється на сторінці відомства у Twitter.

Розробкою This War of Mine займалася польська студія 11 bit studios.

У міністерстві освіти та науки Польщі зазначили, що включення ігор до освітнього процесу дозволяє передавати знання привабливим для школярів шляхом, розвиваючи м'які навички та розширюючи межі уяви.

«Гра зіштовхує гравця з реаліями громадянських воєн, а потім – за прикладом серії шедеврів антивоєнної прози ХХ століття – пропонує поглибити гуманістичне осмислення становища жертв: беззахисних мирних жителів, зокрема дітей», - йдеться на сайті польського відомства.

В основі гри лежать події облоги Сараєва, яка тривала чотири роки. Користувачі грають за мирне населення, яке намагається вижити за умов громадянської війни. This War of Mine зачіпає безліч тем, її головне завдання – викликати у користувачів відторгнення до війни.

Влада Польщі заявила про намір включити гру до шкільної програми ще 2020 року.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі