Динозаври жили близько 75 мільйонів років тому, їхній зріст досягав двох метрів, а довжина від носа до кінчика хвоста становила дев'ять метрів. Як і інші тиранозавриди, вони пересувалися на двох ногах і були небезпечними хижаками. Виявлені останки збереглися напрочуд добре і дозволили вченим дослідити найменші нерівності, пов'язані з м'якими тканинами, і відновити можливий вигляд динозавра.
Вчені встановили, що морда динозавра була покрита ороговілими лусочками, які, на думку дослідників, захищали її при проникненні голови в тіло вбитої тварини. Крім того, перед очима у них були невеликі "роги" – швидше, горбки. Але найцікавішими виявилися безліч отворів для виходу судин і нервових волокон, які вчені помітили на поверхні черепа. Це робило зароговіле покриття морди надзвичайно чутливим, як у сучасних крокодилів та інших рептилій, у яких є схожі отвори.
Як припускають дослідники, D. horneri могли відчувати вібрацію, вистежуючи жертву на полюванні.
Раніше повідомлялося про те, що вчені виявили рештки унікального арктичного динозавра, який отримав назву Ugrunaaluk kuukpikensis, що означає "стародавня тварина річки Колвілл". У довжину даний динозавр досягав близько 7,5 м. У часи Ugrunaaluk kuukpikensis Арктика була вкрита хвойними лісами, а середньорічна температура була +7 градусів за Цельсієм.