NASA готує до запуску "Сонячний парус" – відео

Поділитися
NASA готує до запуску © NASA
На відміну від традиційних космічних апаратів, сонячний парус, як очікується, рухатиметься переважно не за рахунок внутрішнього двигуна, а за рахунок сонячної енергії.

Американське космічне агентство NASA готує до запуску космічний апарат "Сонячний парус", щоб протестувати новий спосіб навігації Сонячною системою, повідомляється на сайті агентства.

Апарат запустять на орбіту Землі 23 квітня на борту ракети Rocket Lab Electron зі стартового комплексу 1 на півострові Махіа у Новій Зеландії (за місцевим часом це буде 24 квітня).

Ракета Electron компанії Rocket Lab виведе CubeSat на висоту близько 600 миль над Землею, що більш ніж удвічі перевищує висоту, на якій розташована Міжнародна космічна станція.

Випробування триватимуть кілька тижнів і включатимуть серію маневрів з наведення, щоб продемонструвати підйом та спуск з орбіти, використовуючи тільки тиск сонячного світла, що впливає на парус.

Як працює сонячний парус

Сонячні паруси використовують тиск сонячного світла для руху, нахиляючись до Сонця або відхиляючись від нього, щоб фотони, відбиваючись від вітрила, приводили в рух космічний апарат, пояснюють на сайті NASA. Це дозволяє відмовитися від важких рухових установок, збільшити тривалість польотів та знизити їхню вартість.

Раніше повідомлялося, що неподалік Землі знайдено ще одну чорну діру з рекордною масою.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі