Інженери NASA успішно протестували двигун майбутньої "ракети на Марс"

Поділитися
Інженери NASA успішно протестували двигун майбутньої Всього в SLS будуть використовуватися чотири двигуна RS-25, які в NASA називають «гоночним автомобілем у світі двигунів»
RS-25 може функціонувати як при дуже низьких (до -250 градусів за Цельсієм), так і при високих температурах (3300 градусів).

Американське аерокосмічне агентство NASA здійснило успішний тестовий запуск двигуна RS-25, який планується використовувати в майбутній ракеті Space Launch System (SLS) для польотів на Марс.

Всього в SLS будуть використовуватися чотири двигуна RS-25, які в NASA називають "гоночним автомобілем у світі двигунів". Під час випробувань двигун функціонував кілька хвилин, під час яких інженери стежили за роботою систем. За попередньою інформацією, запуск пройшов без проблем.

Це був вже шостий етап випробувань двигуна RS-25 із запланованих семи. Попередня версія двигуна використовувалася в програмі шатлів США, які були оснащені трьома двигунами. Використання чотирьох агрегатів дозволить ракеті розвивати швидкість понад 35 тисяч км/ч.

RS-25 може функціонувати як при дуже низьких (до -250 градусів за Цельсієм), так і при високих температурах (3300 градусів).

Перший випробувальний політ з використанням RS-25 запланований на 2018 рік, а пілотований запуск ракети-носія SLS відбудеться не раніше наступного десятиліття. Астронавти при цьому будуть знаходитися в транспортному кораблі "Оріон", який спочатку розроблявся для відправки людей на Місяць.



Раніше повідомлялося, що NASA опублікувало фото сезонних потоків в ущелинах на Марсі.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі