Інтернет Starlink виявився не підвладний холодам і поганій погоді

Поділитися
Інтернет Starlink виявився не підвладний холодам і поганій погоді Перші користувачі поділилися відгуками про роботу інтернету Starlink © prezydent.pl
Швидкість інтернету тримається вище 150 Мбіт/с.

Перші учасники бета-тестування системи Starlink діляться відгуками про роботу «космічного» інтернету. За їхніми словами, швидкість передачі даних не падає під час холодів і при поганій погоді, повідомляє «Популярная механика».

Бета-тестування супутникового інтернету почалося в жовтні. Учасники тестування повинні були купити обладнання за 499 доларів, а потім щомісяця вносити абонентську плату в розмірі 99 доларів.

Перші користувачі відзначають, що швидкість інтернету тримається вище 150 Мбіт/с, хоча компанія обіцяла з'єднання від 50 до 150 Мбіт/с. На швидкість підключення не мали впливу ні опади, ні холодна погода. Навіть навпаки, зниження температури підвищувало швидкість. У мороз швидкість зростає в середньому на 20 Мбіт/с. Найвища швидкість завантаження - 208,63 Мбіт/с - була зафіксована в Сіетлі.

Зі слабким снігом термінали, які встановлюються на вулиці для прийому сигналу, справляються. Поверхня електроніки достатньо нагрівається, щоб топити сніг, але в сильні снігопади якість з'єднання знижується. Один з користувачів інтернету від Starlink повідомив, що в снігову бурю швидкість впала до 20-30 Мбіт/с, але з закінченням опадів все повернулося до колишніх показників.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал з новинами технологій і культури.

Запуск перших 60 супутників Starlink був здійснений в травні 2019 року.

Орбітальне угруповання SpaceX складається з більш ніж 800 апаратів, що робить компанію найбільшим супутниковим оператором в світі. Компанія має намір довести свою орбітальну угруповання до 12 тисяч апаратів.

Астрономи висловлювали стурбованість запуском 12 тисяч супутників системи Starlink. Після того, як супутники піднімуться на робочу орбіту, їх не можна буде помітити неозброєним оком, але вони можуть перешкодити наземним астрономічним спостереженням.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі