Компанія Google придбала веб-сервіс VirusTotal, призначений для "перевірки на шкідливість" посилань і файлів. Про угоду повідомляється в блозі VirusTotal.
Сума, яку Google виплатила за продукт, не розкривається, проте відомо, що VirusTotal продовжить роботу в ролі самостійного сервісу. Всі домовленості, які розробники VirusTotal уклали з антивірусними компаніями, залишаться чинними.
VirusTotal дозволяє користувачам дізнатися в режимі онлайн, чи несе в собі загрозу те чи інше посилання або файл з жорсткого диска комп'ютера. Для перевірки сервіс використовує "движки" сторонніх антивірусних компаній.
Сервіс був запущений в 2004 році. Користувачі браузерів Internet Explorer, Firefox і Chrome можуть здійснювати перевірку за допомогою плагінів VirusTotal.
Google не розповіла, як вона має намір розпорядитися придбанням. Не виключено, що компанія задіє технології VirusTotal у веб-програмах із пакету Google Apps. !zn
Читайте також:
Google закриває п’ять своїх сервісів
Карти Google стануть тривимірними
Google отримав права на свій автомобіль без водія
Засновник Google допоможе дати старт новій «золотій лихоманці» - в космосі
Google придбала антивірусний онлайн-сканер
10 вересня, 2012, 13:56
Поділитися
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка
Флуд
Порушення дійсного законодвства України
Образа учасників дискусії
Реклама
Розпалювання ворожнечі
Ознаки троллінгу й провокації
Інша причина
Відміна
Надіслати скаргу
ОК
