Cassini займеться вивченням кілець Сатурна перед завершенням місії

Поділитися
Cassini займеться вивченням кілець Сатурна перед завершенням місії Cassini вивчить кільця Сатурна © NASA
У ході дослідження апарат здійснить 20 витків над і під полюсами планети.

Апарат Cassini, який займається вивченням системи Сатурна, готується до дослідження кілець планети, яким завершиться його місія. Повідомлення про це було опубліковано на сайті NASA.

У ході дослідження апарат буде наближатися до кілець на мінімальну відстань і "пірнати" в них. "У період з 30 листопада по 22 квітня Cassini буде здійснювати витки над і під полюсами Сатурна, "пірнаючи" кожні сім днів (в загальній складності 20 разів) в найбільш недосліджений район зовнішнього краю основних кілець", - йдеться в повідомленні агентства.

Передбачається, що в ході нового дослідження Cassini підійде до кілець Сатурна ближче, ніж за весь період свого перебування на орбіті планети.

Космічна станція Cassini-Huygens, вартість якої складає більше 3 мільярдів доларів, була запущена в космос в 1997 році для дослідження Сатурна і його супутника Титана.

Cassini названа на честь італійського науковця Жана Доменіко Кассіні, який довів, що кільце Сатурна складається з двох частин, розділених темною смугою (розподіл Кассіні), а також передбачав, що кільця Сатурна складаються з часток різних розмірів.

Cassini-Huygens – одна з найбільш грандіозних космічних станцій, що були запущені в космос. Вона наповнена величезною кількістю інструментів і камер для точних вимірювань і високоякісних знімків в різних атмосферних умовах і спектрі кольору. Космічна станція складається з орбітальної станції Cassini (побудована NASA) і зонда Huygens (European Space Agency).

Місія Cassini є спільним проектом NASA, ЄКА (Європейське космічне агентство) та Італійського космічного агентства.

Одне з досягнень вчених NASA, досліджують фотографії з Cassini, - виявлення рідкої води в глибині Титану. Також раніше NASA опублікувало небувало чіткі фото кілець Сатурна.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі