Boeing втратив позиції найпопулярнішого у продажах авіалайнера у світі

Поділитися
Boeing втратив позиції найпопулярнішого у продажах авіалайнера у світі Boeing значно втратив позиції у світі © Wikimedia commons
Поставки найпопулярнішого лайнера Boeing були заморожені на тлі глобальної припинення його експлуатації після катастрофи.

Компанія Boeing втратила позиції продажів самого продаваного лайнера після катастрофи в Ефіопії. Також знизився прибуток компанії.

Компанія відзвітувала про 21-відсоткове падіння прибутку в першому кварталі і відклала публікацію прогнозу на 2019 рік, працюючи над відновленням польотів літаків сімейства 737 MAX, зупинених після двох катастроф, повідомляє Fіnancial one.

Поставки самого продаваного лайнера Boeing були заморожені на тлі глобального припинення його експлуатації після катастрофи літака авіакомпанії Ethiopian Airlines 10 березня, в результаті якої загинули 157 осіб, що знаходилися на борту.

Компанія повідомила, що випустить новий прогноз пізніше, після з'ясування питань, пов'язаних з 737 MAX.

За винятком деяких статей балансу, базовий прибуток компанії знизився до $ 1,99 мільярда, або $ 3,16 на акцію, у кварталі, що завершився 31 березня, з $ 2,51 мільярда, або $ 3,64 на акцію, роком раніше.

Нагадаємо, 10 березня в Ефіопії зазнав катастрофи авіалайнер компанії Ethiopian Airlines. Boeing 737-800 MAX рейсу ET 302 вранці в неділю вилетів з аеропорту Боле в столиці Ефіопії Аддіс-Абеба до столиці Кенії Найробі. Через кілька хвилин після зльоту літак зник з радарів. О 8:44 за місцевим часом він впав за 62 км від Аддіс-Абеби, в районі міста Бішофту. Трекер Flightradar24 називає можливою причиною аварії неполадки, що виникли відразу після вильоту літака з аеропорту.

На борту літака перебували громадяни 33 держав - 149 пасажирів і восьмеро членів екіпажу. За попередньою інформацією, українців серед загиблих немає.

Рішення про тимчасову заборону польотів Boeing 737 MAX були прийняті в Євросоюзі, Канаді, Україні, Австралії, Китаї, Сінгапурі, Ефіопії, Південної Кореї, а також авіаперевізниками Aeromexico, Cayman Airways, Comair і Aerolíneas Argentinas.

Федеральне управління цивільної авіації США не збиралося закривати повітряний простір для літаків цього типу, проте президент Дональд Трамп розпорядився заборонити польоти Boeing 737 MAX над територією країни.

Поділитися
Підготував/ла Кругленко Александрина
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі