Система аварійного порятунку (САП) відводить членів екіпажу і пасажирів на безпечну відстань від ракети у разі виникнення небезпеки на стартовому майданчику або під час польоту. В рамках минулих випробувань САП була активована протягом 45 секунд. Капсула для пасажирів та екіпажу відокремилася від ракети на висоті 4893 метрів, полетіла в бік, і після досягнення висоти в 7092 почала спускатися. Приземлення капсули відбулося штатно.
Після спрацьовування САП ракета продовжила підйом і досягла висоти 93713 метрів. Після 7 хвилин 29 секунд польоту ракета успішно приземлилася, незважаючи на те, що Blue Origin попереджала про можливе падіння ракети після спрацьовування САС. Представники компанії зазначають, що спрацьовування системи могло пошкодити ракету, тому для неї п'ятий запуск, незважаючи на успішне приземлення, став останнім.
Blue Origin змагається з компанією SpaceX Ілона Маска, якій кілька разів вдавалося посадити першу сходинку Falcon 9 на плавучу платформу в океані і двічі ступінь приземлилася на космодром. Пізніше Ілон Маск заявив про те, що компанія планує восени повторно запустити ракету, яка вже побувала в космосі.