Безпритульниих зробили ходячими точками доступу Wi-Fi

Поділитися
© pramodwaikar.com
Автори проекту мають намір з'ясувати, чи може він стати для безпритульних способом заробити гроші без жебракування.

Нью-йоркське рекламне агентство Bartle, Bogle and Hegarty (BBH) запустило унікальний благодійний проект у рамках фестивалю мистецтва і технологій, що проходить у Техасі: групі бездомних людей видали 3 передавачі і футболки з їхніми іменами і написом «Я точка доступу 4G». Будь-який перехожий може підійти до них і попросити допомогти вийти в інтернет.

Автори проекту Homeless Hotspot мають намір з'ясувати, чи може він стати для бездомних способом заробити гроші без жебрацтва, пише The Times.

У разі позитивних результатів BBH збирається поширити цей проект на притулки для бездомних у Нью-Йорку та інших містах, сказав виданню глава агентства Саніл Радіан.

Для доступу в інтернет необхідно перебувати на відстані не більше 10 метрів від живих точок доступу. BBH платить кожному бездомному по 20 доларів у день і дозволяє їм залишити собі усі отримані пожертви, тоді як користувачів закликають платити по 2 долари за 15 хвилин користування інтернетом, однак приймаються будь-які пожертвування, пише газета.

Ідея BBH викликала суперечливу реакцію у потенційних клієнтів. На сайті агентства з'явилися коментарі, де проект називається недоречним і неправильним. «Моя бездомна точка доступу постійно йде з зони досяжності», - скаржиться один з клієнтів. За його словами, «вішаючи на людину ярлик «точка доступу», ви спонукаєте заможну публіку з iPad'амі думати про цих людей як про товар». «Допомагати хіпстера перевіряти пошту не має ніякого відношення до благодійності, насправді це потенційно небезпечний і шкідливий для бездомних проект», - пише інший. Хтось, навпаки, назвав ідею такою, що «надихає» і дає шанс на «позитивну взаємодію між громадськістю та бездомними».

Бездомні ньюйоркці теж по-різному оцінили цю ідею. «Я б не став цим займатися, тому що можу отримати 10-12 доларів на годину жебрацтвом. Між цим і двома доларами, які, можливо, хтось тобі дасть, велика різниця», - сказав виданню 48-річний Роберт Джонсон в інвалідному візку. Однак 55-річний Кевін Такер висловив готовність зайнятися цим хоч зараз. «У тому місці, де я сиджу, з 20 осіб щонайменше 6 намагаються вийти в інтернет через свої iPhone або BlackBerry. Мені це здається можливістю для бізнесу», - наводить його слова видання. !zn

Читайте також:

Глава Google: Анонімності в інтернеті приходить кінець

У Київських лікарнях з'явиться Wi-Fi

До Євро-2012 у столичному метро з'явиться Wi-Fi

У березні в Україні з'явиться перший двоповерховий потяг з інтернетом і кондиціонерами

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі