Маса екзопланети WASP-86b у 1,2 рази менша за масу Юпітера, а її радіус – у 1,6 разів менший, ніж у газового гіганта Сонячної системи. Саме ж небесне тіло в 3,24 рази щільніше за Юпітер, що робить його рекордсменом за цим показником серед гарячих юпітерів, чия маса не перевищує дві юпитеріанські.
Повний оберт навколо світила WASP-86b здійснює за п'ять земних діб. Зірка екзопланети важча за Сонце в 1,34 рази, температура її поверхні дорівнює приблизно 6330 кельвінів, а її вік становить близько мільярда років.
Друга екзопланета, WASP-102b, легша за Юпітер у 1,6 рази, а от її радіус у 1,3 рази більший, ніж у газового гіганта. Екзопланета обертається навколо зірки з температурою 5940 кельвінів, чий вік становить приблизно мільярд років. Оборот навколо зірки планета здійснює за 2,7 земних діб, що призводить до сильного "роздування" її атмосфери і збільшення розмірів небесного тіла.
Раніше повідомлялося про те, що вчені відкрили екзопланету з орбітою, що суперечить теоретичним моделям. Обертаючись навколо досить невеликої зірки, вона відхилена від площини обертання зірки на 76%. Планета має масу, близьку до маси Юпітера, але розташовується на більш близькій відстані до зірки.