Apple зазнала хакерської атаки слідом за Facebook

Поділитися
Apple зазнала хакерської атаки слідом за Facebook Apple зазнала хакерської атаки © azattyk.org
Apple випустить оновлення ПЗ, щоб захистити користувачів Mac. В даний час компанія працює над пошуком творців шкідливого коду.

Apple Inc. оголосила у вівторок, що на деякі комп'ютери Mac її співробітників була здійснена хакерська атака, пише газета The Wall Street Journal.

Незначне число комп'ютерів виявилося зараженим після того, як співробітники Apple відвідали сайт для розробників програмного забезпечення, з якого шкідливий код був переданий на їхні комп'ютери.

Компанія також повідомила, що випустить оновлення ПЗ, щоб захистити користувачів Mac, і що в даний час вона працює з владою над пошуком творців шкідливого коду.

Те, що Apple публічно визнала атаку, незвичайно для компанії, яка зазвичай не розповідає про подібні інциденти, відзначає WSJ. У минулому Apple просто оголошувала на своєму сайті про можливі вразливості системи і випускала оновлення для того, щоб їх виправити.

Роками Apple просувала свої комп'ютери як непідвладні шкідливому ПЗ, що було ключовою перевагою над від Microsoft Corp. Але в останні роки комп'ютери Mac все частіше почали ставати об'єктом хакерських атак у зв'язку зі зростанням популярності бренду Apple і, як наслідок, більш широким поширенням Mac серед компаній.

У п'ятницю про подібну хакерську атаку на свої комп'ютери, яка сталася минулого місяця, повідомила Facebook. Обидві компанія спробували зменшити наслідки атак, заявивши, що ніяких даних не було вкрадено. Однак, як вважає WSJ, ці інциденти вказують на вразливість деяких найбільш складних в технологічному відношенні компаній до постійно мінливих типів атак.

Раніше в лютому жертвою хакерської атаки став сервіс мікроблогів Twitter Inc.

За даними дослідницької компанії Trustwave Holdings Inc., з 450 хакерських атак, що розслідувалися в 2012 році владою, більше 33% припадало на комп'ютери з Румунії, і 29% - на США. При цьому 4% атак довелося на КНР, а географію 15% зломів з'ясувати не вдалося.

Крім цього, аналогічне дослідження провела телекомунікаційна компанія Verizon Communications Inc., яка з'ясувала, що з 855 випадків атак, що розслідувалися Секретною службою США у 2011 році, 67% припало на Східну Європу, 20% - на США і 2% - на Східну Азію. Однак експерти відзначають, що ці дані не розкривають картину кібер-злочинів повністю. За їхніми словами, компанії мають найбільші побоювання щодо тих атак, в результаті яких відбуваються фінансові злочини, у той час як атаки, метою яких є комерційне шпигунство, часто набагато складніше виявити і відстежити. !zn

Читайте також:

Хакери "поклали" сайти об'єднаної опозиції

Хакери "поклали" сайти опозиційних політиків

Хакери почали масову атаку на користувачів Skype

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі