"Зоря" розгромила "Дніпро", подарувавши "Динамо" шанс на друге місце

"Зоря" розгромила "Дніпро", подарувавши "Динамо" шанс на друге місце © moskva.com
Луганчани не залишили шансів більше майстерному опоненту, внісши суттєві корективи у верхню частину турнірної таблиці Прем'єр-ліги.

Дніпропетровський "Дніпро" зазнав першої розгромної поразки в сезоні, поступившись на виїзді луганської "Зорі" 0:3. у рамках 18-го туру чемпіонату Прем'єр-ліги.

За 20 хвилин у фінальному відрізку другого тайму підопічні Хуанде Рамоса пропустили три голи, які вирішили результат зустрічі. Дубль на свій рахунок записав бразилець Данилу, а француз Яннік Болю поставив переможну крапку на 87-й хвилині. До завершення невдалого дня Євген Селезньов упустив шанс вивести свою команду від розгрому, змастивши спробу з 11-метрової позначки.

Таким чином, "Зоря" завдала друга поразка "Дніпра" в сезоні, знову забивши у ворота "синьо-біло-блакитних" три м'ячі: в першому колі, нагадаємо, луганчани виграли у Дніпропетровську 3:1.

"Дніпро" втратив можливість повернутися на друге місце в турнірній таблиці, а рівно і поборотися з "Шахтарем" за те, щоб піти на зимову перерву на вершині чемпіонату. Зате тепер така можливість є у "Динамо" вперше в сезоні-2013/14 динамівці можуть вийти на другу сходинку турнірної таблиці. Проте для цього їм необхідно обіграти на виїзді "Севастополь" 2 грудня.

Шанс закінчити осінню частину сезону на високому другому місці є і в "Чорноморця" - для цього одеситам необхідно обіграти "Шахтар" 3-го числа. Ну а "Металіст" зможе зміцнити позиції в боротьбі з "гірниками", якщо виграє догравання з "Дніпром". Інакше, при певних обставинах на другому місці фінішує дніпропетровська команда.

ТАКОЖ: Сенсація в Маріуполі: "Металіст" втратив два очки у матчі з "Іллічівцем"

"Зоря" здобула вже третю перемогу в сезоні над командою топ-рівня (двічі луганчани обіграли "Дніпро", одного разу - "Динамо"), заодно одного разу зігравши внічию з "Металістом" 2:2.

Зоря - Дніпро- 3:0 (0:0)

Голи: Данилу, 68 (1:0). Данилу, 73 (2:0). Болі, 87 (3:0).

"Зоря" (Луганськ): Сантіні, Болю, Гордієнко, Хомченовський, Грицай, Ярмаш, Вернидуб, Ліпартія (Любеновіч, 71), Данилу (Худзік, 83), Малишев, Каменюка.

"Дніпро" (Дніпропетровськ): Бойко, Матеус, Федецький, Ротань, Стрініч (Калініч, 70), Чеберячко, Ротань, Коноплянка, Джуліану, Канкава, Мандзюк.

Покарання: Грицай, 6. Стрініч, 44. Чеберячко, 33. Вернидуб 56. Федецький, 63. Ярмаш, 85 (попередження). Чеберячко 81 (видалення).

16 Таврія 17 2 2 13 12:30 8

Зазначимо, що у 18-му турі відбудеться ще три матчі - "Волинь" - "Металург" З (1 грудня), "Севастополь" - "Динамо" (2 грудня), "Чорноморець" - "Шахтар" (3 грудня). !zn

Зозуля продовжив контракт з "Дніпром", залишивши ні з чим "Динамо" і "Металіст"

Кубок України: "Дніпру" зарахували технічну поразку за неявку на матч з "Чорноморцем"

Ліга Європи: "Дніпро" і "Чорноморець" здобули чергові перемоги