"Зоря" розгромно програла "Генту" і втратила шанси на вихід у плей-офф Ліги конференцій

© Getty Images
Луганчани невдало провели поєдинок з бельгійцями.

Луганська "Зоря" зазнала поразки у матчі п'ятого туру групового етапу Ліги конференцій проти бельгійського "Гента".

Українська команда програла з рахунком 1:4.

У першому таймі у складі господарів поля забив Фофана, а після перерви автогол на свій рахунок записав Батагов. Рахунок до 4:0 довели Орбан та Гандельман. У луганчан гол престижу в активі Нагнойного.

"Гент" – "Зоря" – 4:1

Голи: Фофана, 20, Батагов, 49 (автогол), Орбан, 55, Гандельман, 75 – Нагнойний, 82

"Гент": Нарді (Руф, 70), Фадіга, Кандусс (Торунаріга, 46), Ватанабе, Фортуна (Тіссудалі, 70), Геркенс, Кумс (Гюльсагер, 59), Гандельман, Фофана (Лага, 70), Кейперс, Орбан

"Зоря": Турбаєвський, Данченко (Горбач, 32), Джордан, Боль, Снурніцин, Жан Клод (Нагнойний, 62), Батагов, Чурко (Мишньов, 83), Кирюханцев (Алефіренко, 83), Герреро, Антюх (Бугай, 6)

Попередження: Фадіга, Гюльсагер – Антюх, Жан Клод

"Зоря" з 4 очками залишилася на третьому місці у групі B і втратила навіть математичні шанси на вихід у плей-офф Ліги конференцій. Далі з квартету пройшли "Гент" та "Маккабі" Тель-Авів. Луганський клуб ще жодного разу у своїй історії не виходив із групи єврокубкового турніру.

У заключному турі групового етапу "Зоря" зустрінеться з ісландським "Брейдабліком" 14 грудня, але поєдинок уже не матиме турнірного значення.

Раніше повідомлялося про те, що українські футболісти "Шахтаря" увійшли до команди тижня Ліги чемпіонів.