"Зоря" повторно програла "Маккабі" у матчі Ліги конференцій

© Getty Images
Луганчани у другому поєдинку поспіль не впоралися з суперником.

Луганська "Зоря" зазнала поразки у перенесеному матчі третього туру групового етапу Ліги конференцій проти ізраїльського "Маккабі" Тель-Авів.

Через ситуацію в Ізраїлі гру було перенесено з 26 жовтня на 25 листопада. Матч відбувся в сербському місті Бачка-Топола. Номінальні господарі здобули перемогу з рахунком 3:2.

Наприкінці першого тайму "Маккабі" повів у рахунку, коли Захаві ефектним ударом перекинув воротаря "Зорі" Тутбаєвського. Відразу після перерви ізраїльська команда подвоїла перевагу зусиллями Переца. На 60-й хвилині рахунок став розгромним: Перец скористався прострілом від партнера та оформив дубль.

Ближче до кінця гри "Зоря" відродила інтригу зусиллями Герреро та Горбача, проте врятувати нічию українській команді не вдалося.

"Маккабі" Тель-Авів – "Зоря" – 3:2

Голи : Захаві, 45+2, Перец, 47, 60 – Герреро, 71, Горбач, 88

"Маккабі" Тель-Авів: Москера, А. Коен, Лукассен (Біттон, 66), Саборіт, Ревіво, Д. Перец, ван Оверем, Каніховські (Тургеман, 66), Бітон (Голаса, 76), Захаві (Давідзада, 84), Мілсон (Й. Коен, 76)

"Зоря": Турбаєвський, Батагов, Джордан (Боль, 66), Снурніцин, Мічін, Чурко (Мишньов, 57), Кирюханцев (Данченко, 81), Нагнойний (Бугай, 81), Алефіренко (Горбач, 57), Антюх, Герреро

Попередження: ван Оверем, Ревіво – Джордан, Боль

Відеоогляд матчу доступний за посиланням.

Після цього поєдинку "Зоря" має в активі чотири очки і посідає третє місце у групі B. Наступну гру луганці проведуть проти лідера квартету "Гента" на виїзді 30 листопада.

Нагадаємо, після минулої поразки від "Маккабі" у відставку подав головний тренер "Зорі" Валерій Кривенцов.