Зінченко зробив асист за "Арсенал" у матчі проти "Евертона" Миколенка

Зінченко зробив асист за Команда Зінченка розгромила команду Миколенка © allworldcity.ru
Українці зіграли між собою в Англії

Захисник "Арсеналу" Олександр Зінченко зробив результативну передачу у перенесенному матчі 7-го тура АПЛ з "Евертоном".

Українець асистував на Букайо Сака на 40-й хвилині зустрічі, коли англієць відкрив рахунок.

Зінченко вийшов у стартовому складі та провів на полі 82 хвилини, а у складі "Евертона" весь поєдинок провів ще один українець Віталій Миколенко. Сам матч завершився впевненою перемогою лондонців із рахунком 4:0.

Відеоогляд матчу

Нагадаємо, 26-річний Олександр Зінченко перейшов до "Арсеналу" з "Манчестер Сіті" минулого літа за 30 мільйонів фунтів. Ще два мільйони прописані як бонуси.

Загалом у нинішньому сезоні Зінченко зіграв 22 матчі за "канонірів" у всіх турнірах, у яких відзначився одним голом та двома результативними передачами.

Для 23-річного Миколенка, який перейшов до "Евертона" з "Динамо" взимку 2022-го року, ця гра стала 26-ю у всіх турнірах за "ірисок" у поточному сезоні.

Раніше повідомлялося про те, що Зінченко вийшов на матч АПЛ із капітанською пов'язкою.