Зінченко забив дебютний гол в англійській Прем'єр-лізі

Зінченко забив дебютний гол в англійській Прем'єр-лізі Зінченко забив далеким ударом © allworldcity.ru
Українець допоміг "Арсеналу" здобути важливу перемогу.

Український захисник лондонського "Арсеналу" Олександр Зінченко відзначився дебютним голом за "Арсенал" у матчі 24-го туру англійської Прем'єр-ліги проти "Астон Вілли".

Українець вийшов на поле з перших хвилин, а на 61-й хвилині зробив рахунок 2:2. Футболіст лондонців після розіграшу кутового з-за меж штрафного майданчика влучним пострілом вразив ближній кут команди з Бірмінгема.

Відео голу можна подивитися тут.

Сама зустріч завершилася з рахунком 4:2 на користь "канонірів", а 26-річного Зінченка було замінено вже у компенсований час.

Зазначимо, що цей гол став дебютним для Зінченка за "Арсенал" та в АПЛ загалом. Перший гол Зінченка у чемпіонаті Англії припав на його 92-й матч у турнірі.

Нагадаємо, Олександр Зінченко перейшов до "Арсеналу" з "Манчестер Сіті" минулого літа за 30 мільйонів фунтів. Ще два мільйони прописані як бонуси.

Раніше повідомлялося про те, що українця Зінченка визнано найкращим футболістом місяця в "Арсеналі".