Збірна України мінімально програла Литві в стартовому матчі Євробаскету

Збірна України мінімально програла Литві в стартовому матчі Євробаскету Валанчюнас і Фесенко набрали по 19 очок і 11 підбирань © eurobasket2015.org
Підопічні Євгена Мурзіна могли вирвати перемогу, але не реалізували вирішальний кидок.

У стартовому матчі Євробаскету-2015 збірна України грала проти фаворита своєї групи - збірної Литви. Українці дали бій срібному призеру Євробаскету-2013, але виграти все-таки не зуміли.

Після рівних стартових хвилин Литва відірвалася в рахунку. Українці аж до останньої десятихвилинки наздоганяли суперника, зігравши внічию у другій чверті і з перевагою у два очки вигравши третю.

За п'ять хвилин до закінчення матчу п'ятий фол отримав Кирило Фесенко, однак без свого лідера українці зуміли відіграти п'ятиочкове відставання і вийти вперед. Наприкінці зустрічі матчу лідер змінювався кілька разів, а за 4 секунди до фінальної сирени на табло горів рахунок 69:68 на користь литовців. На жаль, реалізувати останню атаку Україні не вдалося. Спершу Литва вбила три секунди за рахунок фолу, а потім Корнієнко з важкого положення не зумів вразити кільце разом із сиреною.

Литва - Україна - 69:68 (19:12, 14:14, 17:19, 19:23)

Литва: Янкунас (22 + 5 підбирань), Валанчюнас (19 + 11 підбирань), Мачюліс (11 + 3 перехоплення), Сейбутіс (8), Калниетіс (3 + 5 підбирань + 7 передач), Лекавичюс (3), Явтокас (2), Кузмінскас (1).

Україна: Фесенко (19 + 11 підбирань + 2 блок-шота), Мішула (13), Рендл (12 + 6 передач), Корнієнко (8 + 5 підбирань), Зайцев (7 + 5 підбирань), Пустозвонов (5 + 4 передачі), Лукашов (2), Тимофеєнко (2).

В інших матчах групи D Чехія обіграла Естонію - 80:57, а Латвія виграла у Бельгії - 78:67.

Завтра, 6 вересня, Україна зіграє з Чехією.