Збірна України обіграла боснійців та вийшла до плей-офф відбору на ЧС-2022

Збірна України обіграла боснійців та вийшла до плей-офф відбору на ЧС-2022 Україна зіграє у стикових матчах © УАФ
Команда Олександра Петракова продовжуватиме боротьбу за путівку на мундіаль.

У вівторок, 16 листопада, збірна України провела заключний матч групового етапу кваліфікації на чемпіонат світу-2022 - підопічні Олександра Петракова на виїзді зустрічалися з Боснією та Герцеговиною.

Збірна України здобула перемогу з рахунком 2:0.

У першому таймі українці мали перевагу, але забити гол не вдалося. При цьому суперник перед перервою міг засмутити нашу команду, але Бущан парирував удар головою від Хаджикадуніча з кількох метрів.

Після перерви українській дружині вдалося реалізувати свою перевагу. На 58-й хвилині Циганков прострілив із флангу на ближню стійку, Ярмоленко замкнути не зумів, а м'яч відскочив у центр, звідки Зінченко розстріляв ворота.

На 77-й хвилині Бущан знову врятував українську збірну, коли парирував удар через себе від Превляка. Вже за дві хвилини наша команда подвоїла перевагу - Довбик отримав пас за спини захисників від Шапаренка і зумів переграти воротаря.

У паралельному матчі Франція обіграла Фінляндію з рахунком 2:0, що дозволило підопічним Олександра Петракова посісти друге місце в групі за французами і вийти в стикові матчі кваліфікації.

Боснія та Герцеговина - Україна - 0:2

Голи: Зінченко, 58, Довбик, 79

Боснія та Герцеговина: Василь, Ахмедходжич, Хаджикадуніч, Ковачевич, Сушич, Прцич (Круніч, 64), Хаджиахметович (Наліч, 71), Гояк (Цимірот, 64), Стеванович, Демірович (Кодро, 80), Менало (Превляк)

Україна: Бущан, Тимчик, Забарний, Матвієнко, Соболь (Шапаренко, 64), Малиновський (Сидорчук, 82), Степаненко, Зінченко, Ярмоленко (Караваєв, 82), Яремчук (Довбик, 75), Циганков (Зубков, 75)

Попередження: Демірович, Хаджикадуніч - Забарний

Огляд матчу

Жеребкування плей-офф відбору відбудеться 26 листопада, а матчі будуть проводитися вже у березні наступного року.

Боснія та Герцеговина - Україна: ключові моменти матчу, відео голів