Враження від матчу з "Вольфсбургом" негативні - тренер "Десни"

Враження від матчу з Рябоконь вважає, що "Вольфсбург" можна було обіграти © UA-Футбол
Олександр Рябоконь залишився незадоволений грою команди.

Головний тренер "Десни" Олександр Рябоконь прокоментував поразку від "Вольфсбурга" (0:2) у третьому раунді кваліфікації Ліги Європи.

"Враження негативні, тому що програли. Пропустили зі стандарту, програли боротьбу на ближній штанзі, не дограли момент до кінця. Господарі особливо не створювали моменти в першому таймі. Прикро, що пропустили саме зі стандарту. Можна поступатися супернику по грі, але під час стандартів усі рівні. Ми позиційно граємо, не повинні дозволяти випереджати на ближній штанзі.

З "Вольфсбургом" можна грати, навіть в меншості намагалися пресингувати. Намагалися відігратися. Створили кілька моментів, останній у Будківского. Філіп міг зрівнювати рахунок теж після стандарту, але пропустили другий м'яч.

Йоонас Тамм підвів команду на рівному місці. Пішов в обіграш там, де не можна ризикувати, а потім такий безглуздий підкат. Буквально через хвилину після першої жовтої отримав другу. Він сам розуміє, що підвів команду ", - цитує Рябоконя Tribuna.com.

Чернігівський клуб дебютував у Лізі Європи та відразу вилетів з турніру.

"Вольфсбург" - "Десна" 2:0: ключові моменти матчу, відео голів.