"Ворскла" завдала "Динамо" першої поразки в сезоні УПЛ

"Ворскла" перемогла у Києві © footboom.com
Полтавці здобули несподівані три очки.

У суботу, 6 листопада, у Києві на стадіоні НСК "Олімпійський" у рамках 14-го туру української Прем'єр-ліги "Динамо" зустрічалося з полтавською "Ворсклою".

"Динамо" передбачувано провело весь поєдинок в атаках, мало велику кількість гольових моментів, але зазнало сенсаційної поразки.

Полтавці оборонялися практично весь ігровий час, але іноді намагалися виходити в контратаки.

Відкрили рахунок гості після стандарту, коли Рангел головою переправив круглого у сітку воріт Бущана.

У другому таймі кияни продовжили атакувати, але основа пропустили – Степанюк та Сидорчук врізалися один в одного, а арбітр після перегляду ВАР поставив пенальті – Тілль був точний з 11 метрів.

Команда Луческу і в останні хвилини не залишала спроб відігратися, але навіть із вилученням Кравчука зуміла забити лише один м'яч, який за дві хвилини до кінця записав на свій рахунок Вітіньо – 1:2.

"Динамо" - "Ворскла" - 1:2

Голи: Вітіньо, 90+5 - Рангел, 34, Тілль, 74 (з пенальті).

"Динамо": Бущан, Тимчик, Забарний, Кендзера, Караваєв, Сидорчук, Циганков, Шапаренко, Буяльський, Де Пена (Вітіньо, 55), Рамірес (Гармаш, 46).

"Ворскла": Різник, Пердута, Тамм, Яворський, Якубу (Кушніренко, 85), Пуцлін, Тілль, Челядін (Кравчук, 68), Кані, Степанюк, Рангел.

Попередження: Забарний, Сидорчук, Вітіньо - Тамм, Пуцлін, Кравчук

Вилучення: Кравчук ("Ворскла"), 80 (друге попередження).

Таким чином, "Динамо" зазнало першої поразки в сезоні УПЛ і першої за 30 поєдинків у Прем'єр-лізі. Завтра, 7 листопада, "Шахтар" зможе наздогнати "Динамо" у турнірній таблиці, якщо обіграє на виїзді "Колос".

Раніше повідомлялося про те, що "Динамо" повторно мінімально програло "Барселоні" у Лізі чемпіонів.