"Динамо" повторно мінімально програло "Барселоні" у Лізі чемпіонів

"Барселона" здобула важку перемогу © ФК Динамо
Кияни провели гідний поєдинок, але не зуміли зачепитися за очки.

2 листопада у Києві на НСК "Олімпійський" відбувся матч четвертого туру групового етапу Ліги чемпіонів між "Динамо" та "Барселоною".

Перший тайм пройшов у рівній боротьбі. "Барселона" більше володіла м'ячем, проте створила лише кілька загроз воротам Бущана – удари Депая та Ніко були заблоковані.

"Динамо" здорово оборонялося і вибігало в контратаки, в яких також мало свої шанси забити - двічі погрожував Тер Штегену Шапаренко (спочатку не зумів потрапити по м'ячу з забійної позиції, а потім пробив поряд з ближньою штангою), а найреальніший шанс упустив Де Пена – його постріл не легко ногами зумів відбити німецький голкіпер.

У другому таймі команди грали практично без моментів, а долю протистояння вирішив єдиний влучний удар, якого завдав Фаті, розстрілявши Бущана після передачі від Мінгеси - 0:1.

"Динамо" – "Барселона" – 0:1

Гол: Фаті, 70.

"Динамо " : Бущан, Кендзера (Тимчик, 78), Забарний, Сирота, Миколенко, Сидорчук, Шапаренко (Леднєв, 81), Циганков, Буяльський (Шепелєв, 81), Де Пена (Вербич, 77), Гармаш (Вітіньо, 71) ).

"Барселона": тер Штеген, Мінгеса, Гарсія, Ленгле (Араухо, 79), Альба Ф. Де Йонг, Бускетс, Гонсалес, Гаві (Дембеле, 65), Фаті (Бальде, 87), Депай.

Попередження: Гармаш, Буяльський - Гарсія, Гаві.

У наступному турі "Динамо" у Києві 23 листопада зустрінеться з "Баварією". Після чотирьох турів на рахунку чемпіонів України залишається одне очко та останнє місце у квартеті.

Раніше повідомлялося про те, що "Динамо" розгромило "Барселону" в Юнацькій лізі УЄФА.