Воротар "Динамо" отримав серйозні травми після удару ногою в голову у товариському матчі

Воротар Нещерет провів на полі десять хвилин © Сайт ФК "Динамо Київ"
Руслан Нещерет пройде ретельне обстеження у Києві.

Воротар київського "Динамо" Руслан Нещерет отримав травми голови у товариському матчі з "Буде-Глімт" (1:1) на тренувальному зборі в Іспанії.

Нещерет з'явився на полі після перерви, але вже на 56-й хвилині ціною жорсткого зіткнення зупинив прохід суперника з м'ячем. 20-річний голкіпер отримав удар ногою по голові та не зміг продовжити гру.

Відео зіткнення (початок - з 2:00)

"За попередніми даними, після кошмарного зіткнення голкіпера Руслана Нещерета з форвардом "Буде-Глімта" Нордасом у сьогоднішньому матчі, у голкіпера діагностовано перелом носа та струс мозку. Точний діагноз буде поставлено вже у Києві", - написав Telegram-канал "Динамо Київ Inside ".

Раніше повідомлялося про те, що легіонер "Динамо" не прибув до розташування команди після відпустки і буде оштрафований.