"Динамо" завершило перший тренувальний збір нічиєю з чемпіоном Норвегії

Вітінью забив єдиний гол "Динамо" © Сайт ФК "Динамо Київ"
Кияни розійшлися миром із "Буде-Глімтом".

Київське "Динамо" провело завершальний контрольний матч на тренувальному зборі в Іспанії.

Підопічні Мірчі Луческу зустрілися з норвезьким "Буде-Глімтом", а поєдинок завершився внічию з рахунком 1:1.

Свій гол динамівці забили на 20-й хвилині, коли Вітінью замкнув ударом головою подачу з кутового. Чемпіон Норвегії відігрався на 38 хвилині, а другий тайм команди провели без голів.

"Динамо" - "Буде-Глімт" - 1:1

Голи: Вітінью, 20 - Боніфасе, 38

"Динамо" (перший тайм): Бущан, Вівчаренко, Сирота, Боль, Кендзьора, Сидорчук, Шапаренко, Буяльський, Вербич, Циганков, Вітінью

"Динамо" (другий тайм): Нещерет (Бущан 58), Кендзера, Сирота, Бурда, Вівчаренко, Сидорчук (Бражко 71), Шапаренко (Шепелєв 76), Буяльський, де Пена, Циганков (Антюх 81), Гармаш

"Динамо" завершило серію контрольних матчів на першому зборі. Раніше кияни здобули перемоги над іспанським "Атлетіко Пульпіленьйо" (4:0), люксембурзьким "Расінгом Уніоном" (4:0) та іспанським "Реалом Мурсією" (3:1).

Раніше повідомлялося про те, що легіонер "Динамо" не прибув до розташування команди після відпустки і буде оштрафований.