Віта Семеренко принесла Україні першу за 8 років медаль зимової Олімпіади

Віта Семеренко принесла Україні першу за 8 років медаль зимової Олімпіади © Оксана Гаранец
Українська біатлоністка всупереч прогнозам зуміла не лише випередити свою більш титуловану сестру, але і завоювала першу медаль Сочі, фінішувавши третьою у спринтерській гонці.

Українка Віта Семеренко фінішувала третьою у спринтерській гонці на 7,5 км на Олімпіаді в Сочі.

На фініші українці не вистачило миті, щоб випередити росіянку Ольгу Вилухину - 1,8 секунди. Перемогу у спринті здобула словачка Анастасія Кузьміна.

Таким чином, Віта Семеренко принесла Україні першу нагороду на Олімпіаді в Сочі - українці піднімаються на п'єдестал пошани на зимових Олімпійських іграх вперше з Турина-2006, коли бронзу виграла танцювальна пара фігуристів Грушина/Гончаров. А в біатлоні в останній раз українські атлети залишали слід в далекому 1998-му на Іграх в Нагано. Тоді в індивідуальній гонці на 15 км срібло виграла Олена Петрова.

Відзначимо, що інші українки фінішували за межами топ-10 - Валя Семеренко на 12-му місці, Олена Підгрушна - 26-я, а Юлія Джима прийшла до фінішу лише з 43-м часом. !zn