Ветеран збірної Іспанії зібрав унікальний набір трофеїв

Ветеран збірної Іспанії зібрав унікальний набір трофеїв Хесус Навас © RFEF
Хесус Навас поповнив свій список досягнень перемогою у Лізі націй.

Футболіст збірної Іспанії Хесус Навас став автором унікального рекорду після перемоги команди у фіналі Ліги націй.

У вирішальному матчі турніру іспанці обіграли Хорватію в серії пенальті (0:0, 5:4), а Навас вийшов у стартовому складі та був замінений в овертаймі.

Як повідомляє Squawka, він став першим футболістом в історії, якому вдалося виграти чемпіонат світу, чемпіонат Європи та Лігу націй. Навас ставав чемпіоном світу зі збірною у 2010-му році, а також вигравав Євро-2012 в Україні та Польщі.

Крім того, у півфіналі Ліги націй з Італією (2:1) Хесус Навас став найвіковішим гравцем збірної Іспанії – у день гри йому було 37 років та 207 днів.

Раніше стала відома сума, яку заробила збірна України у Лізі націй.