Футболіст "Манчестер Сіті" відзначився унікальним досягненням в історії футболу

Футболіст Хуліан Альварес © leparisien.fr
Хуліан Альварес виграв відразу чотири трофеї минулого сезону.

Нападник "Манчестер Сіті" Хуліан Альварес після перемоги у Лізі чемпіонів встановив унікальний рекорд.

Як повідомляє Squawka, 23-річний аргентинець став першим гравцем в історії футболу, який в одному сезоні став чемпіоном світу зі збірною та оформив требл на клубному рівні.

Альварес виграв чемпіонат світу-2022 у Катарі з Аргентиною, а з "Манчестер Сіті" окрім ЛЧ став переможцем чемпіонату та Кубка Англії.

Нагадаємо, у фіналі Ліги чемпіонів "Манчестер Сіті" обіграв "Інтер" із рахунком 1:0. Для "городян" це перша перемога на турнірі в історії клубу.

Хуліан Альварес у минулому розіграші ЧС провів 10 матчів та забив 3 голи, але у фіналі залишився в запасі.

Раніше футболіст "Вест Хема" став першим в історії, кому вдалося виграти усі єврокубки.