Вдруге в історії: Україна з рекордом виграла медальний залік Дефлімпіади

Вдруге в історії: Україна з рекордом виграла медальний залік Дефлімпіади Україна виграла Дефлімпіаду
Українці стали абсолютними тріумфаторами змагань.

У бразильському Кашиас-ду-Сулі завершилися Дефлімпійські ігри-2021.

Україна в останній день змагань здобула перемогу у чоловічому футбольному турнірі.

Всього національна збірна виборола 138 медалей - 62 золоті, а також по 38 срібних та бронзових. Україна з величезним відривом виграла медальний залік - у США, які посіли друге місце, лише 55 медалей.

Для України це друга в історії перемога у загальному заліку Дефлімпіади, а також перший випадок, коли вдалося подолати позначку у 100 медалей.

Топ-10 медального заліку Дефлімпіади

Дефлімпіада - змагання серед людей із порушенням слуху. Україну у Бразилії представляють 170 спортсменів у 16 видах спорту.

Раніше повідомлялося про те, що паралімпійська збірна України виграла чемпіонат світу з футболу.